פתרונות בריאות ורפואה 
פריטים בסל שלך

מענה טלפוני
לתמיכה טכנית במהלך ההזמנה
בין השעות 18:00 - 10:00

054-6452439

 

  מערכת שמיעה לטלוויזיה למשתמשים במכשיר שמיעה | TV-DEX - Widex
מערכת שמיעה לטלוויזיה למשתמשים במכשיר שמיעה |  TV-DEX -  Widex
  מחטים - לגלוקומטר מדבר | TAIDOC
  מזופאנגצ'ר - MEI ZEN | דיקור קוסמטי לרענון - 10 טיפולים
רשימת תפוצה

דף הבית >> בריאות >> לחץ דם >> לחץ דם גבוה : "רספרייט" לרכישה
לחץ דם גבוה : "רספרייט" לרכישה

מחיר מחירון: ₪1,800.00
המחיר שלנו: ₪1,600.00
מע"מ: כולל מע"מ
זמן אספקה: 7
תקופת אחריות יצרן: שנה
מק"ט: 502
דמי משלוח: ₪  59.00
אפשרויות איסוף עצמי: מ.ד.ס. - מירי

 

 


פרטים ומידע נוסף:

לחץ דם גבוה : "רספרייט" להורדת לחץ דם גבוה

הטיפול בעיות לחץ דם גבוה באמצעות מכשיר הרספרייט מסייע באמצעי טבעי - הנשימה להגיע לתוצאה הרצויה - הרחבת כלי הדם.
הרחבת כלי הדם גורמת לירידה בלחץ הדם וכך נוצר האיזון הרצוי אצל אלו הסובלים מבעיות לחץ דם גבוה.
ומהו בעצם הקשר בין נשימה ליתר לחץ דם? ומדוע נשימה מדגם מסוים תגרום להרחבת כלי הדם ההיקפיים?
כבר לפני למעלה מ-40 שנה הצליחו חוקרים אמריקאים להוכיח כי נשימה על פי דפוס נשימות מסוים (דומה לנשימות יוגה או מדיטציה) גורמים להפחתת פעילות עצבית סימפטטית (מערכת העצבים הסימפטטית היא זו האמורה לפעול במצבי דחק) ועקב כך נוצרת הרפיה של השרירים החלקים העוטפים את כלי הדם ההיקפיים והם מתרחבים ולחץ הדם יורד.
מכשיר הרספרייט מנחה את המשתמש בו לבצע נשימה על פי מודל זה וכך מושגת התוצאה הרצויה.

אודות RESPeRATE
RESPeRATE הינו המכשיר הרפואי הראשון בעולם לטיפול לא-תרופתי יעיל בבעיות לחץ דם גבוה וזאת ללא כל תופעות לוואי. המכשיר פרי פיתוח חברה ישראלית אושר לשיווק ע"י רשויות הבריאות בישראל, אירופה, וכן בארה"ב (FDA) תחת מרשם רופא. לאחרונה התיר ה- FDA את שיווק המכשיר גם ללא מרשם רופא, דבר אשר יגדיל באופן משמעותי את הנגישות לטיפול בארה"ב.
התשתית הטכנולוגית והפטנטים עליהם מבוסס ה- RESPeRATE המכונה מיכשור לתירגול נשימתי איטראקטיבי, מאפשרת יישום יעיל של הוכחות מדעיות המראות כי תרגילי נשימה מסוימים, המבוצעים בצורה שגרתית, עשויים להוריד את לחץ-הדם באופן משמעותי. תרגילי נשימה טיפוליים אלו קשים לביצוע יעיל ללא ההנחייה האישית והאינטראקטיבית שמספק מכשיר ה- RESPeRATE.

יתרונותיו של ה- RESPeRATE
המכשיר הוכח קלינית כגורם לירידה משמעותית ומתמשכת ביתר לחץ-הדם.
שימוש שיגרתי במכשיר הביא לירידה ממוצעת של 14 מ"מ כספית סיסטולי ו- 9 מ"מ כספית דיאסטולי, וזאת תוך כ- 8 שבועות בלבד. ירידה זו בלחץ הדם הינה בנוסף לירידות שהושגו אצל הנבדקים בעזרת הטיפולים המקובלים כגון תרופות.
הירידות הממוצעות בלחץ הדם גדולות עוד יותר ככל שהחולים מבוגרים יותר וכן עם לחץ-דם התחלתי גבוה יותר.
לשימוש במכשיר אין כל תופעות לוואי.
המכשיר פשוט להפעלה והתרגול עצמו מהנה.
כל הנדרש הוא שימוש של 15 דקות ביום, לפחות 3-4 פעמים בשבוע. שימוש נוסף במכשיר עשוי להביא לירידות נוספות בלחץ הדם.
הטיפול אינו דורש מרשם רופא וניתן לשילוב בשאר דרכי הטיפול המקובלות בבעיות לחץ דם גבוה, כגון תרופות ושינויים באורח החיים כמו דיאטה והתעמלות.

כיצד פועל ה- RESPeRATE
מכשיר ה- RESPeRATE שגודלו כספר כיס, הינו נייד ומופעל ע"י סוללות. המשתמש חוגר חגורה אלסטית עם חיישן נשימה סביב בית חזה, מעל הבגדים, ומרכיב אוזניות. RESPeRATE מנתח באופן אוטומטי את דגם הנשימה של המשתמש ומנחה אותו באופן אינטראקטיבי להאט את נשימתו, ללא כל מאמץ, מקצב רגיל של 18-14 נשימות בדקה ל "דגם הנשימה הטיפולי" של פחות מ-10 נשימות בדקה, וזמן נשיפה מוארך.
במהלך כל תרגיל, מנתח מכשיר ה- RESPeRATE את קצב ודגם הנשימה של המשתמש באופן רציף ויוצר דגם מוזיקלי אישי המורכב משני צלילים מנחים, האחד לשאיפה והאחר לנשיפה. בעוד המשתמש מאזין למנגינה ומתאים אליה את נשימתו, מאריך בהדרגה ה- RESPeRATE את צליל הנשיפה, וכך מנחה ומביא את המשתמש באופן אינטראקטיבי ל"דגם הנשימה הטיפולי". בסיום התרגיל חוזרת הנשימה לקצב ודגם טבעי אך ההשפעה הפיסיולוגית מצטברת ומובילה תוך מספר שבועות של תירגול לירידה משמעותית ומתמשכת בלחץ-הדם.

מדוע משפיע ה- RESPeRATE
מבחינה פיזיולוגית, התרגילים הנשימתיים הטיפוליים של ה- RESPeRATE מורידים את לחץ-הדם ע"י הפחתת הפעילות העצבית הסימפטטית המרפה את השרירים המכווצים את כלי הדם הקטנים, ובכך מתאפשר זרימת דם קלה יותר.
הטכנולוגיה היחודית של המכשיר, להנחיית נשימה באופן רציף ואינטראקטיבי, חיונית להצלחת הטיפול מאחר והיא מאפשרת לכל משתמש להגיע לדגם הנשימה הטיפולי באופן הנוח לו וללא כל צורך בריכוז ומאמץ מיוחד אשר מגבירים כווץ כלי הדם הקטנים.

מבנה ה- RESPeRATE
מכשיר ה- RESPeRATE מורכב משלושה חלקים: אוזניות, חגורה עם חיישן נשימה ייחודי והמכשיר עצמו, אשר מנתח ומציג את קצב הנשימה, מלחין בזמן אמת את הדגם המוזיקלי ושומר בזיכרון פנימי את כל תוצאות התירגול. מכשיר ה- RESPeRATE הינו נייד ומופעל ע"י 4 סוללות.


מידע כללי

מוצרים

שרות לקוחותהמוצרים והמאמרים באתר הינם המלצה בלבד ואינם מהווים תחליף להתייעצות עם רופא או מטפל מוסמך,
כמו כן  
יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בכל מוצר

 

איזון לחיים  izun4u הינו אתר למכירת מוצרי בריאות, טבע, שיקום וניידות, ציוד רפואי, מכשור רפואי למטפלים ומוצרי ספורט ופנאי.
המחירים באתר הינם מחירים מיוחדים לאתר ולעיתים המחירים אצל היבואנים גבוהים או שונים.
 

© כל הזכויות שמורות לאיזון לחיים
 
לייבסיטי - בניית אתרים